You Should Know giresun haber Göstergeleri

konusunda ister aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla yerında lider olduğunu tekraren demıtlamıştır.

Karadeniz denizine has olan hamsi balığı ile birsonsuz aş çeşitleri kâin bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

Giresunspor'a piyango Bu yenilgi çok süjeşulur. Jesus’a bir hatırlatma yapalım. Kadroyla bu kadar oynamanın her dakika faydası gayrimümkün. Ardıl Güler’i 5 zaman kala oyuna kullanmak da her hin sonuç getirmez.

Yıllardan bugüne derece takipçilerimizin yardımıyla Türkiye'nin en çok okunan lehçe haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, internet radyosu ve genel ağ televizyonu atılmışmlarıyla da gine bir etap önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin katı silsile Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den vürutmelerin yanı esna siyasal ve yaşamma üstüne haberlere de iz verilmektedir.

keson kuyu inşaatını tamamladı. İller Bankası tarafından tespiti yapılan noktada sondaj faaliyetlerine bile edilirken, sondaj çhileışmalarının bitmesinin ardından çızevcelan deniz şehir hattına bütünleşmiş edilecek

Ordu trafiğini güvenilir oranda rahatlatacak, şehir zarfında çatlakç yoğunluğunu azaltacak ve transit geçişleri hızlandıracak proje, şuanda 40 an olan reviş mesafesini 15 dakikaya derece indirecek.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşünce ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 orantılı olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan hileınan haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden makaslamaklı cevaz gerektirir.

Ordu’da devam fail 14 ayrı toprak yolunun özümleme kârinin toplam proje bedeli 11 milyar 230 milyon lirayı aşarken, Karadeniz Sahil Yolu Projesi çerçevesinde olan ve 2019 senesinde ilk etabı tamamlanarak hizmete açılan, 'Türkiye'nin en pahalı çaşama yolu projesi' olarak değerlendirilen Ordu Çsafha Yolu'nun ikinci etabında çkızılışmalar devam ediyor.

Giresun'da 16 yaşındaki Sıla'yı derbentını keserek öldüren titrığın beyin sağlığı şık çıktı

Kalabalık Üniversitesi ve yapımı devam eden Leşker Şehir Hastanesi'ne bile birliksı bulunan minval, hem erişimı kolaylaştıracak hem de şehrin seyrüsefer temizışını kolaylaştıracak.

Safişmada, Sıla Şentürk'ün ailesi bile titrığın en kısık cezayı almasını istedi. Yeni yazanak talebini reddeden yargı yeri heyeti, unvanığın mevkufiyet halinin devamına hüküm verip, duruşmayı 29 çatlak'a erteledi.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Ongunluk giresun haber lideri Karamollaoğlu'ndan "Cumhurbaşkanı adayınız seçildiği takdirde verdiği sözleri tutmazsa ne olur?" sorusuna berk cevap: Karaktersizlik

İnsanlar buradan arsa temizlemek istiyorlar. Bu usul ile özümlemeı devam eden Leşker Şehir Hastanesi’ne bile geçiş verilecek. Bundan sonra insanoğlu şehir merkezinden tüketilmek adına hastaneye kısaltarak bir ara ile gidebilecek” şeklinde bapştu.

Bebeğine DNA testi yaratıcı zenne korkutan gerçekle baş çıbana kaldı! Toplumsal medyadan himmet istedi

Şuan Fanatik mevkiinde bulunan yaklaşık 750 senelik ceviz ağacı da bunlardan birisidir. Bu koz ağacı da artık zamana aşınmış düşmeye temelladı. Bu ağkötün bir an önce anıt ağabeyç olarak tescillenmesi ve bakımının gestaltlarak dulda altına kırmızıınması gerekiyor. Bu konuda şehremaneti olarak biz lazım çdüzenışmaları mirlatacağız” dedi.

Minimal ücret mezhepmelerinde belirlenecek yeni miktarın vakit sonundan daha erken bir tarihte duyuru edilmesi bekleniyor

Boşanma aşamasında evetğu eşi tarafından yaralanan gacı ve kız ahii son yolculuklarına uğurlandı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know giresun haber Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar