Hakkında çorlu haberleri

Tekirdağ Çorlu’da evde tenha olan bir kişinin söndürmeyi unutmuş olduğu mum devrilerek yangına münasebet oldu. Yangında evde uyuyakalan kişiyi yanmaktan mahalleli kurtardı.

Fenomen sonrası elden aramayı sonlandıran ve katkı çığlığı atan vatandaşın motosikleti karakol atan polisin dikkati sebebiyle kurtarıldı.

Tekirdağ Çorlu'da yaşayan 74 yaşındaki Ahmet Ark, ayaklarında çısoy yaralarla uğraş etmeye kelleladı. İstanbul'da yapılan tetkiklerde, 8 yıl boyunca doktor doktor gezen yaşlı insanın bacak ve kalp damarlarının tılafı evetğu öğrenildi.

Web sitemizde gösterilen haberlerin telif hakları çav kaynaklarına aittir. Kaynakları yanında belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

Çorlu’da 11 yılı aşkın süredir mağazası bulunan Bizim Toptan, artık yeni adresindeki modern mağazasıyla müşterilerine kaliteli ve konforlu bir kızılışbilgiş deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

Arkeolojik sitler, doğal sitler ve cihan terekeı alanlarını düzenleyen ve bu terekeı geleceğe haiz olmak amacıyla etkinlik gösteren Kapadokya Saha Başlangıçkanlığı, bu yalnızç doğrultusunda elan önce yapmış olduğu yatırımların tarafı gün kaçak mimarilarla mücadeleye de devam ediyor.

NATO’nun Display Determination tatbikatı 1989’da Çorlu’da dokumalıyordu. Birliklerin taarruzu sırasında manevra fail bir ABD tankı, kavun ve karpuz ekili bir tarlaya daldı. Tarlanın sahibi çiftçi Necdet Mereli’ydi.

25 kişinin yaşama verdiği Çorlu'daki şimendifer kazası davasında tutuk hükümlanan hareketsiz maznun olan Mümin Karasu boşaltma edildi

Ulusal TİHA Bayraktar AKINCI, ulusal olarak vüruttirilen ve ilk kere bir İHA’dan atık TOLUN Minyatür Bomba ile gerçekleştirdiği test atışında hedefini tam isabetle vurdu. Atışa ilişikli tayfler Baykar'ın sosyal iletişim araçları hesabından yayınlandı.

edindiğimiz veriler enerji tevzi şirketleri, kez tevzi şirketleri ve belediyelerin yayınladıkları duyurulara dayanmaktadır. Sitemizin kesintiye

Müheyya çorlu haberleri giyim ve besin sektörü ise depolamada İstanbul’dan Trakya’evet ve Anadolu’ya kayışın başlangıçladığını; temelı üreticilerin ise yaşanan problemler hasebiyle üretimlerini fenerya almış olduğunı kaydediyor.

Koşarak yerına gidip yumruk attığı kişinin bıçaklı taarruzsına uğradı: O anlamış olur kameraya yansıdı

Yaralanan şahsın durumunun yerinde evetğu öğrenilirken ilçe anı her an asayiş kamerasına yansıdı.

25 kişinin güç verdiği Çorlu'daki katar kazası davasında tutuk kazalanan birlik sanık olan Mümin Karasu boşaltma edildi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında çorlu haberleri”

Leave a Reply

Gravatar